TASARIM

Arayüz Tasarımı

Pandemi ile birlikte internetten alışveriş yükseliş gösterdi. Firmalar online satış trendine kapılırken arayüz tasarımı hemen hemen herkesin diline dolandı. Peki arayüz tasarımı nedir? Arayüz tasarımı kullanıcıların gördüğü ön taraftır. Butonlardan yazı stillerine arka plan görsellerine… Arayüz tasarımı kullanıcıların bir web sitesinden alışveriş yapmasına ya da yapmamasına doğrudan etki ediyor. Kullanıcı deneyimine önem veren tasarımlar kullanıcılar için çok önemli. Inweb olarak arayüz tasarımı yaparken kullanıcı deneyimine ve responive çalışmalarına önem gösteriyoruz.

Kullanıcı Dostu

Kullanıcı dostu tasarımlar ile müşterileriniz web siteniz üzerinde kolayca seyahat edebilir. Tasarım yaparken müşteri gibi düşünmek önemlidir. Inweb olarak tasarımlarımız kullanıcı dostu olup, müşterilerinizi düşünür. Kullanıcı dostu tasarıma sahip olan bir web sitesini müşteriler tekrar ziyaret etme eğilimi gösterirken tam tersi olan web sitelerini ise bir daha ziyaret etmemektedir.
blank

İnteraktif

İnteraktif tasarımlar ile dijital kimliğini canlandırıyoruz. Web siteniz UX deneyimine uygun, renk geçişleriyle tasarımına sadık ve canlıysa interaktif bir site diyebiliriz. İnteraktif olmayan/olamayan web sitelerinin zaman içerisinde kaybolup gittiği görülmüştür.

Fikir

Arayüz tasarımında yaratıcı fikirler firmanızın rakiplerinizin önüne geçmesini sağlayabilir. Yaratıcı fikirlerimizi firmanızın kurumsal kimliğinden esinlenerek hayata geçiriyoruz. Firmanızın web sitesini UX deneyimine uygun ve yaratıcı fikirlerden çıkan tasarımlar ile hazırlıyoruz.