İnweb’in Öyküsü

“İnsanları yaşatan hayalleridir, hayallerinizi gerçekleştirebildiğiniz kadar gerçeksiniz” diyor, bir bilge. Hayrullah ŞAHAN’ın WEB’in içindeki hayali de böyle bir şey işte. “Merak”, İlmin hocasıdır ya, bilgisayar hep merakı olmuştur Hayrullah’ın sonra da işi. Aslında şirket 2014’de kurulur ama akıl-fikir denkleminde ne zaman kurulduğu tam olarak kurucusu tarafından bile bilinmiyor.

İnweb’in yönetici ortağı da maharetli ve yetkilidir, Nurullah Akın DANİÇ sadece Türkiye’de değil dünyaca tanınmış bir yazılımcıdır, en büyük hayali “insanların her bir işlerini yazılımlar sayesinde en kolay hale getirmek”. Nurullah Akın DANİÇ İngiliz Dili uzmanı ve teknik uzmanlığı ile öne çıkıyor. Hayrullah ŞAHAN ve Nurullah Akın DANİÇ bir araya geldiklerinde kenarda bir yerde sakladıkları 100-200 projeden birini nasıl uygulamaya başlarız diye konuşmaya başlarlar işte bu yüzden İnweb Ofiste heyecan hiç bitmez.

Evet biliyoruz “böyle şirket öyküsü mü olur?” diyorsunuz içinizden ama ne yapalım bizim şirketimizin öyküsü de böyle başlıyor. Her ne kadar sayılarla, formüllerle, kodlarla uğraşan “inekler” olsak da “bizim de kalbimiz var” demek istiyoruz belki de. Zaten biz Bilgisayarcılar biraz tuhaf değil miyiz? Hepinizin ve dahi hepimizin gözünde.

Sadece web sitesi tasarlamakta, yazmakta, yayınlamakta hünerli değillerdir aynı zamanda üretimden, satın almaya, pazarlamaya, yönetmeye kadar varan CRM-ERP programları da yazabilen İNWEB 2021 yılında çözüm ortağı olarak değil de tek başına yolunda ilerleme kararı alır.

Hem yazılım şirketi, hem Ajans, hem danışmanlık şirketi özelliklerini içinde barındıran İNWEB, Bursa İstanbul Yolu Caddesindeki Hitit Natural Ofis Plazasının 8. Katının tamamında bilgisayar mühendisleriyle, yazılım mühendisleriyle, grafikerleriyle, video çekim uzmanlarıyla, sosyal medya uzmanlarıyla, Google Partner uzmanlığıyla, Arttırılmış Gerçeklik (AR) uzmanlarıyla, CRM-ERP yazılımcılarıyla, İhracat uzmanlarıyla, Satış Pazarlama Uzmanlarıyla, Yönetim Danışmanlığı uzmanlarıyla sizlere hizmet vermeye çalışıyor.

Bu arada unutmadan İNWEBBUSINESSCARD-İNWEBDİJİTALKARTVİZİT kurucusu da olan İNWEB, dijital kart yazılımında da en öndeki yerini aldı.

Şirket Profilindeki ayrıntıları zaten diğer bölümlerde okursunuz. Şimdilik bu kadar.

Saygılarımızla daima İnweb ile Web’in içinde kalın.