Teslimat ve İade

Web Hosting İade Koşulları

inweb.com.tr sayfamızdan satın aldığınız web hosting hizmetlerinin, firmamızdan kaynaklanan herhangi bir memnuniyetsizliğiniz durumunda 15 gün içinde %100 geri iade ödeme garantisi bulunmaktadır. Bu 15 günlük süre, müşteri hosting hizmetinin açılması ile başlar ve taahhüt edilen sürenin dolması ile son bulur. Müşteri bu süre içerisinde hesap iptali başvurusunda bulunursa, iptal başvurusunun ardından müşteri hosting hizmeti derhal kapatılır ve yapılan tahsilatlardan işlem ücreti ve masrafları düşüldükten sonra kalan tutar iade edilecektir. Alanadı , SSL sertifikası gibi online hizmetlerde firmamız bayisi olduğu kuruma işlem anında ödeme yaptığı için, iade söz konusu değildir.

Konuyla ilgili ayrıntılı bilgiye Gizlilik Politikası sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Cloud Sunucu Hizmetleri İade Koşulları

Satın aldığınız cloud sunucu hizmetlerinin iptal talebinde bulunulmasında sunucunun kullanım günü hesaplanır ve kurulum ücreti ödediğiniz tutardan düşülerek ücret size geri iade edilir.

İptal Koşulları

inweb.com.tr sayfamızdan aldığınız hizmetlerin iptali için kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapmanız ve ilgi hizmetin, hizmet iptali bölümünden aldığınız hizmeti iptal edebilirsiniz. Bir sonraki ay hesabınız için fatura oluşturulmayacaktır.

Kurulum Zamanları (teslimat)

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, web hosting, ssl sertifikası, alan adı tescili gibi işlemler otomatik olarak anında işleme alınarak gerçekleştirilmektedir. Cloud sunucu hizmetlerinde kurulum en geç 1 gün içinde yapılmaktadır. Ödeme işleminizi banka havalesi yada eft ile gerçekleştirmişseniz not olarak fatura numaranızı yazmanız işlemleri hızlandıracak ve kurulum süresini mümkün olan en kısa süreye düşürecektir.

[heading text=”Adres” tag=”h4″ class=”badge”]

Fatura Bilgileri

Hayrullah Şahan – İnweb

Adnan Menderes Bulv. Adliye Sk. No:2 D:30 Sandalcı İş Merkezi İnegöl / BURSA

İnegöl Vergi Dairesi  16807715702

[heading text=”E-mail” tag=”h4″ class=”badge”] [heading text=”Telefon” tag=”h4″ class=”badge”]

+90 224 334 04 48

[heading text=”Sosyal Medya” tag=”h4″ class=”badge”]